Skip to content

Privaatsuspoliitika ja kasutajatingimused

1 Kindlustusmaakler (edaspidi 1KM) veebileht kasutab küpsiseid (tuntud ka kui HTTP-küpsis, inglise keeles ‘’cookie’’ või „HTTP cookie“). Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk teie veebilehitsejas, mille veebileht saadab teie arvutis olevasse küpsiste faili.

Küpsised võimaldavad 1KM veebilehel pakkuda teile paremat kasutajakogemust ning kujundada ja arendada oma veebilehte nii, et meie teenus oleks võimalikult kvaliteetne.

1KM veebilehe kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud.

Kui te ei soovi, et küpsiseid salvestatakse teie arvutisse, siis võite need blokeerida oma veebilehitseja sätetes. Nii ei salvesta ei meie ega ühegi teise veebilehe küpsiseid, kuid selle tulemusena ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid korralikult toimida.

Käesolevaid tingimusi võidakse aeg-ajalt muuta ilma sellest ette teatamata, et kindlustada meie vastavuse seadustele ja/või küpsiseid puudutavatele üldiselt tunnustatud tavadele.

Mida küpsised 1KM veebilehel teevad?

Küpsised saavad teie andmed meelde jätta – nt teie kontaktandmed. See muudab paljud toimingud (nt oma andmete sisestamise) lihtsamaks.

Küpsised saavad koguda anonüümset kasutajateavet mille abil täiustame pidevalt 1KM veebilehe parimat kasutajakogemust.

Küpsised saavad meelde jätta, et vaatasite 1KM veebilehte. Võrgureklaamijad saavad selle teave abil Teile reklaamteateid edasta – nt kuvatakse teile kolmandate isikute saidil olev reklaam, milles näete 1KM pakkumist.

1KM veebilehel kasutatavad küpsised

Väga vajalikud küpsised

Neil küpsistel on oluline roll meie saidi töös. Näiteks kuuluvad siia küpsised, mille abil saate liikuda õigetele lehtedele, kui teeme veebisaidi töös uuendusi.

Talitlusküpsised

Need küpsised koguvad teavet, kuidas külastajad saiti kasutavad. Nii saame teada, kui on ilmnenud mõni viga ning saame ka uusi funktsioone katsetada. Me ei kogu otsest kasutajat tuvastavat teavet, vaid koond- ja anonüümseid andmeid. Kasutame seda teavet ainult veebisaidi töö täiustamiseks.

Funktsionaalsed küpsised

Nende küpsiste abil saab saiti isikupärastada, et täiustada teie kasutuskogemust, nt jätavad küpsised meelde teie eelistused, tuvastavad, kas teenust on teile juba pakutud või talletavad keerulisemaid otsuseid.

Sihtgruppide-/reklaamiküpsised

Need küpsised registreerivad teie saidi külastuse, teie vaadatud lehed ja klõpsatud lingid. Selle teabe abil muudame veebisaidi ja sellel kuvatavad reklaamid teie huvidele kohasemaks. Võime sellel eesmärgil seda teavet ka kolmandate isikutega jagada. Nende küpsiste abil saab jälgida ka reklaamikampaaniate tõhusust. Kolmandad isikud (sh näiteks reklaamivõrgud ja välisteenuste pakkujad, nt veebiliikluse analüüsi teenuste pakkujad) võivad samuti küpsiseid kasutada. Neid me hallata ei saa. Need on enamasti talitlus- või sihtgrupiküpsised.